Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Napsali o nás

S tričky od „tričkaře“ jsem se poprvé setkal letos na podzim a hned mne zaujala jejich nápaditost, výtvarné ztvárnění nejrůznějších plemen, ale i obrázků z jiných oblastí. Prostě skvělý nápad. Mezitím jsem už viděl další a mohu všem vřele doporučit využít této možnosti. Buď jako dárek, nebo jako součást stejnokroje a podobně. Já už mám objednáno !
mezinárodní rozhodčí pro záchranné psy IRO
celá reference
Tričká má prekvapili v pozitívnom zmysle slova, materiál je príjemný a na moje prekvapenie potlač aj tričko zvládli pranie bez následkov. Potlač ostala nezničená, takže môžem odporučiť.
policejní a záchranářská psovodkyně ze SR
celá reference
Trička jsou jedinečná a jsem rád, že po delší době je k dispozici tato technologie tisku a možnosti čehokoli umístnit na tričko, mikinu. Ručně kreslený obrázek motorky i členů týmů zásahových jednotek policie. 
celá reference
Ledackde nabízí trička se "všemi" psími plemeny, ale ta moje tam nikdy nenajdu. Ale Tričkar na kudrnaté nezapomněl. A jako bonus mám svého vlastního Španělského vodního psa. 
celá reference
Vždycky jsem si přála mít tričko s mým mužem na koni, což je jeho celý svět. Ale nikdo nebyl schopný nabídnout nic jiného než natištěnou fotku…. a pak přišel tričkář :). Konečně mám, co jsem dlouho chtěla! Díky moc!
celá reference
Trickar. cz  super eshop nejen psí plemena na vlastní přání, ale cokoliv mikina pro mou vnučku s vlastní fotkou ve skvělém provedení a firemní trička, super materiál a to vše rychle spolehlivě a ve skvělé ceně. Doporučuji na 1000%
celá reference
Tričkař.cz nabízí kresby podle vašeho přání, například i psů méně početných plemen. Rychlost, spolehlivost, ochota, výborná komunikace a úpravy dle přání zákazníka jsou samozřejmostí. Díky Tričkař.cz mám jedinečné produkty se svými psy,  jaké nikdo jiný nemá.
celá reference
Najít tričko s plemenem psa, které je kvalitní nejen materiálem, ale i potiskem, je celkem oříšek, ale Tričkař.cz mě velmi mile překvapil. Individuální přístup, skvělá komunikace, velký výber barev a výsledkem jsou nádherná trička, která je radost nosit. Mohu všem jen doporučit a pro mě to určitě nebyl poslední nákup.
celá reference

Ručně nakreslit obrázek

Chcete ručně překreslit fotku svého psa či jakoukoli jinou fotku a dále jí použít např. pro potisk na tričko či ji nechat vytisknout?

Dozvědět se více


-->